O nas

CADmet inoxPOL

Firma „CADmet” od początku stara się aby stawiane przez klientów zadania był wykonywane profesjonalnie. Nasze długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje zadowolenie naszych zleceniodawców.

Nasza firma ma 100% korzeni polskich wraz z kapitałem założycielskim, dlatego ważne jest dla nas, aby promować się z dumą jako polski produkt. Nasze produkty są produkowane i pakowane w Polsce. Pamiętajmy, że wspierając naszą gospodarkę pomagamy utrzymać miejsca pracy, zmniejszając tym samym bezrobocie w Polsce.

CADmet wspieraj polski przemysł

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją towarów, konstrukcji metalowych, spawanych i wyrobów z polietylenu. Jako nieliczni wykorzystujemy na nasze produkty stal nierdzewną kwasoodporną 1.4301 (AISI304), cechującą się dużą odpornością na korozję, gdzie konkurencja stosuje zwykłą tańszą stal nierdzewną.

CADmet stal nierdzewna

Na bazie wymagań Klienta oraz uwzględniając nasze doświadczenie opracowujemy propozycje- wizualizacje projektów nadając towarom nowoczesny wygląd. Możemy produkować towary i części urządzeń według Państwa projektu, pomysłu, wymagań i potrzeb.

Profil naszej działalności obejmuje również dystrybucję wyrobów z wysokogatunkowego polietylenu m.in. takich jak: donice, zsypy do gruzu czy pojemniki do segregacji odpadów lub przechowywania np. piasku czy soli.

Oferowane przez nasz produkty nie zawierają substancji szkodliwych i są całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych projektując i produkując jednostkowe towary, jak i do firm, mogąc przygotować większe partie danego produktu.

 

Nasze produkty powstają w oparciu o następujące technologie:

  • Cięcie laserowe, najszybsza oraz najdokładniejsza metoda obróbki metalu, która znajduje coraz więcej zastosowań i jest synonimem najwyższej jakości. Wysoka elastyczność produkcji w połączeniu z niemal nieograniczoną różnorodnością materiałów i kształtów dostarczają wyjaśnienia, dlaczego technologia ta na całym świecie uznawana jest za niezastąpioną technologię bazową.

  • Malowanie proszkowe za pomocą technologii farb polimerowych jest obecnie jedną z najlepszych na świecie metod zabezpieczania elementów metalowych przed korozją, działaniem czynników atmosferycznych i chemicznych.

    Dzięki równomiernemu rozłożeniu farby na powierzchni pod wpływem przyciągania elektrostatycznego i procesowi polimeryzacji w wysokiej temperaturze uzyskane powłoki charakteryzują się wysoką jakością zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.

  • Rotomoulding, formowanie rotacyjne tworzyw sztucznych polegające na zasypaniu proszkiem lub granulatem tworzywa sztucznego formy, następnie umieszczaniu jej w piecu w którym przechodzi w stan płynny. Po wyjęciu z pieca forma jest obracana względem osi tak, aby płynne tworzywo osadziło się na ściankach formy. Następnie forma jest ochładzana i otwierana i wyciągany jest gotowy detal. 

CADmet kontakt


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@cadmet.pl lub telefonicznie pod numerem +48 535 073 383 lub +48 533 776 613.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
inoxPOL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony